06 Aralık 2016 Salı 14:06
ÇSGB Personel Alım Sınavını Kazanan Adaylar Açıklandı !

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 26 Aralık 2016 tarihinde yapılan İş Müfettişi Yardımcılığı Giriş sınavı sonuçları açıklandı. ÇSGB ilgili sonuçları bir duyuru ile açıkladı. Aynı duyuruda sınavı kazanan adaylardan istenen belgeler de yayınlandı. İstenen belgeler 16 Aralık 2016'ya kadar elden teslim edilecek.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın ilgili duyurusu şöyle:
" İş Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından 26.12.2015 tarihinde yapılan İş Müfettişi Yardımcılığı Giriş Sınavının yazılı ve sözlü kısımlarında başarı göstererek giriş sınavını kazanmış olan adayların isimleri aşağıda ilan edilmiştir.

Sınavı kazanmış olan adayların atamalarının yapılabilmesi için Bakanlığımız Personel Dairesi Başkanlığına aşağıda belirtilen örnek dilekçe ve eki belgeler ile birlikte en geç 16 Aralık 2016 tarihine kadar eksiksiz olarak şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
Atama yapılması için hazırlanması gereken belgeler (Belgelere Personel Dairesi Başkanlığı’nın web sayfasından erişilebilir).

*Sağlık Kurulu Raporu (sağlık durumununyurdun her yerinde görev yapmaya ve her türlü iklim koşullarında yolculuk etmeye elverişli olduğunu gösterir şekilde tam teşekküllü resmi hastanelerden alınacak)

*Yüksek öğrenim diploması, öğrenim belgesi aslı veya noterden tasdikli bir örneği (aslına göre Bakanlıkça onaylanacak suretler de kabul edilecektir.)
*Güvenlik Soruşturması, Arşiv Araştırması Formu ve Kimlik fotokopisi (4 adet Bilgisayar veya daktilo ile doldurulmuş, fotoğraf yapıştırılmış.)
*6 (altı) adet vesikalık fotoğraf (Kamu Kurumu ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık Kıyafetine Dair Yönetmelik’egöre)
*Erkek adaylar için askerlik durumlarını gösterir belge
*KPSS Sonuç Belgesinin aslı veyainternet çıktısı
*Ortaokul ve dengi lise ve dengi okulların, normal öğrenim süresinden fazla olması halinde (Hazırlık vb) mezun oldukları kurumlardan alacakları öğrenim belgeleri veya belgelerin onaylı sureti
*Yabancı Dil Sınavı sonucunu gösterir belgeye sahip olanlar için (YDS, TOEFL vb) ilgili belgenin aslı veya internetçıktısı,
*Resmi Kurumlarda görev yapanlar için bulundukları derece ve kademeyi gösterir belge
*Mal bildirim formu (1sayfaya önlü-arkalı şekilde doldurulacak ve kapalı zarf içerisinde teslimedilecektir. Atama işlemi tamamlanana kadar, mal bildiriminde bir değişiklik olduğunda teslim edilen mal bildirimi formu yenilenecektir.

Son Güncelleme: 01.02.2019 18:20
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.