Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin Kimdir?

Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri kapsamında Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına atama yapıldı. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak atanan Fecir Alptekin kimdir?

Kamu Personelleri 25.07.2018, 09:54 25.07.2018, 11:03
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin Kimdir?

Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri yayımlandı. 

Yayımlanan kararnameler kapsamında Cumhurbaşkanı Danışmanlığına atama yapıldı. Yapılan atamalar kapsamında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak Fecir Alptekin atandı. Peki Fecir Alptekin kimdir? Kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

FECİR ALPTEKİN KİMDİR?

Fecir Alptekin Lise eğitimini İtalyan Lisesi'nde tamamlamasının ardından, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamladı. Bunun yanı sıra Alptekin, medyadaki kariyerine Cumhuriyet ve Yeni Binyıl gazetelerinde muhabir ve editör olarak başladı.

Bunun yanı sıra Fecir Alptekin, medya sektörünün ardından, halkla ilişkiler, iletişim ve pazarlama sektörüne de girdi ve Novartis Pharma, TUSİAD, Türk Reklam Ajansları Derneği ve Memorial Sağlık Grubu'nda çeşitli görevlerde bulundu.

Tüm bunların yanı sıra Alptekin 2006 yılından bu yana çalıştığı Turkuvaz Medya Grubu'nda Kurumsal İletişim Grubu Başkanlığı görevini de yapmaktaydı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)