Cumhurbaşkanlığı Bünyesine Personel Alımı Yapılacak!

İbrahim Kalın'dan yeni bir açıklama geldi ve yakın zamanda Cumhurbaşkanlığı bünyesine bağlı ofis ve kurullara personel alımı yapılacağını duyurdu. Pek hangi birimlere alım yapılacak? Başvurular ne zaman başlayacak? İşte merak edilen tüm detaylar.

Cumhurbaşkanlığı Bünyesine Personel Alımı Yapılacak!

Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahm Kalın, yakın zamanda Cumhurbaşkanlığı bünyesne bağlı ofs ve kurullara personel alımı yapılacağını duyurdu. Pek hang brmlere alım yapılacak? Başvurular
ne zaman başlayacak? Detaylar habermzde…

Basın toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı bünyesine bağlı olarak çalışacak kurullar ve ofislere atamaların yakın bir zamanda yapılacağını söyledi.

Bu konuda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışmalarının büyük bir çoğunluğunu tamamladığını ifade eden İbrahim Kalın kısa bir zaman içerisinde atamaların yapılarak kamuoyu ile paylaşılacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı bünyesine bağlı Finans Ofisi, İnsan Kaynakları Ofisi, Yatırım Ofisi, Dijital Dönüşüm Ofisi kurulmuştu. Atamaların bu kurumlara yapılması muhtemel. Ayrıca Kalın;  2. yüz günlük icraat programının yakın zamanda açıklanacağını belirtti.

Cumhurbaşkanlığı ofis ve kurullarına yapılacak personel atamaları için ise; kısa bir zaman içerisinde atamaların yapılacağını ve kamuoyu ile paylaşılacağını belirtti. Alımla ile ilgili ilan yayımlandığında detayları paylaşacağız...

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE