Devlet Personel Başkanlığı Taşeron İşçi Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile bünyesinde kadroya geçmek için sınava girmiş taşeron işçilerin sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Yayımlanan duyuruya ilişkin detaylar haberimizde...

Kamu Personelleri 28.03.2018, 21:52
Devlet Personel Başkanlığı Taşeron İşçi Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Taşeron işçilerin kadroya geçirilmelerine ilişkin düzenleme kapsamında işçiler çalıştıkları kurumlara kadro başvurusunda bulundular. 

Başvuruları kabul edilen taşeron işçiler çalışmakta oldukları kurumlar tarafından belirlenen tarihler arasında kadro sınavlarına katıldılar. 

Kamu kurumlarında kadro sınavlarına katılan taşeron işçilerin sınav sonuçları ise açıklanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Devlet Personel Başkanlığı da konuya ilişkin web adresi üzerinden bir duyuru yayımladı. 

DPB tarafından taşeron işçilerin kadro sınavına ilişkin yayımlanan duyuru metnini ve taşeron işçilerin kadro sınavı sonuçlarına ilişkin detayları aşağıda aktarıyoruz. 

DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI TAŞERON İŞÇİ KADRO SINAVI SONUÇLARINI AÇIKLADI

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden taşeron işçilerin kadroya geçirilmelerine ilişkin yayımlanan duyuruda, işçilerin belirtilen tarihlerde girmiş oldukları sözlü sınav sonuçlarının belli olduğu duyuruldu. 

Sınav sonucuna ulaşmak isteyen taşeron işçilerin sınav sonuçlarına Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sayfası üzerinden ya da başkanlığın panolarından öğrenebilecekleri açıklandı. 

''Personel alımına dayalı hizmet sözleşmesi kapsamında çalıştırılan işçilerin başkanlığımız sürekli işçi kadrolarına atanmalarına ilişkin sözlü sınav sonuçları başkanlığımız Intranet sayfasında ve panolarında ilan edilmiştir.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
ertan odabas 2 yıl önce
InsAllah pazarertesi surec sonuclanir herkes rahatlar emegi gecen herkesden Allah razi olsun insAllah