Devlet Personel Başkanlığından Atama Duyurusu Yayımlandı! Personel Alımı Süreci

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yeni bir duyuru yayımlandı ve sözleşmeli personel alımı kapsamında atamaların yapıldığı ve yapılan atamaların sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Devlet Personel Başkanlığından Atama Duyurusu Yayımlandı! Personel Alımı Süreci

DPB'den yayımlanan duyuru;

"06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar"ın Ek 9 uncu maddenin üçüncü fıkrasına göre Özelleştirme İdaresi Bakanlığı’nca hak sahibi olduğu tespit edilerek Devlet Personel Başkanlığı’na bildirilen (149) işçinin sözleşmeli personel olarak atanmasına ilişkin gerçekleştirilen kura, 7 Şubat 2019 Perşembe günü Devlet Personel Başkanlığı’nda gerçekleştirilmiştir. İlgililer kura sonuçlarına 08/02/2019 tarihi saat 17.00 itibariyle www.dpb.gov.tr adresinden ulaşabilirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Edip uysal
Edip uysal - 4 ay Önce

Ben iş istiyorum

Dondü
Dondü - 4 ay Önce

Maden sehidi yakininin atamalari ne zaman yapilacak