Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Mülakatına Katılmaya Hak Kazanan Adaylar Listesi Belli Oldu

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ilan yayımlayarak Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacağını duyuran Dışişleri Bakanlığı tarafından ilana yönelik olarak yeni bir duyuru yayımlandı ve Sözleşmeli Bilişim Personeli Mülakatına Katılmaya Hak Kazanan Adayların listesi belli oldu. Peki adaylardan talep edilen belgeler neler? İşte detaylar.

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Mülakatına Katılmaya Hak Kazanan Adaylar Listesi Belli Oldu

Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre; Sözleşmeli Bilişim Personeli Mülakatına Katılmaya Hak Kazanan Adaylara İlişkin Detaylar belli oldu.

Söz konusu yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"6-11 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan sözleşmeli bilişim personeli sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Mülakatlar, 6-11 Haziran 2018 tarihlerinde 10:00-12:30 ve 14:30-17:30 saatleri arasında Dışişleri Bakanlığı C Blok’ta gerçekleştirilecektir. Adayların sınav saatinden yarım saat önce (9:30 veya 14:00) C Blok giriş katında hazır bulunmaları beklenmektedir.

Mülakat programı için tıklayınız. Programın mülakatların akışına göre değiştirilmesi mümkündür.

Adayların aşağıda belirtilen belgeleri Bakanlığımıza teslim etmek üzere beraberinde getirmeleri gerekmektedir. " ifadelerine yer verildi.

ADAYLARDAN TALEP EDİLEN BELGELER

Yayımlanan duyuru içerisinde yer alan detaylarda ise adaylardan talep edilen belgeler ise;

Başvuru modülüne yüklenmiş olan tüm belgelerin geçerli birer sureti. Diploma ve sertifikaların onaylı suretleri veya asılları ile birlikte birer adet fotokopisi., E-devlet üzerinden alınmış, doğrulama kodu içeren belgeler, Başvuru için gerekli olan ıslak imzalı belgelerin asılları, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması işlemleri için, Nüfus cüzdanı aslı ve iki adet fotokopisi, Adli sicil belgesi ve bir adet fotokopisi, Fotoğraflı iki adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Onay bölümü boş bırakılacaktır)

Evli olan adayların eşlerinin iki adet nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil belgesi ve bir adet fotokopisi, fotoğraflı iki adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Eşi yabancı uyruklu olanların, vatandaşı oldukları ülkenin yetkili makamlarından alacakları adli sicil belgesi ve noter onaylı Türkçe tercümesinin asılları,

Belgeleri eksik olanlar, gerçeğe aykırı beyanda bulunanlar ile sınava girme şartlarını taşımadıkları halde sınava girip başarılı olan adaylarla sözleşme düzenlenmeyecektir." ifadeleri yer aldı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:13
YORUM EKLE