Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Destek Personeli Başvuru Sonuçları Açıklandı

Dışişleri Bakanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve söz konusu yayımlanan duyuru içerisinde ise Sözleşmeli Destek Personeli (Şoför) alımı başvuru sonuçlarının açıklandığına yer verildi. İşte detaylar...

Kamu Personelleri 17.07.2018, 11:53
Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Destek Personeli Başvuru Sonuçları Açıklandı

2 Ocak 12 Ocak 2018 tarihleri arasında başvuruları alınan Dışişleri Bakanlığı destek personeli (şoför) alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Adaylardna talep edilen detaylara haiz olunması gerektiğine yer verildi. İşte detaylar...

Yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"2-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Bakanlığımıza yapılan Sözleşmeli Destek Personeli (Şoför) başvurularına istinaden yapılan değerlendirme sonucunda 22 Ocak 2018 tarihinde ilan edilen listede yer alan asil ve yedek adaylardan, sözkonusu ilanda belirtilen şekilde Bakanlığımıza başvuranlar arasından sözleşme imzalamaya hak kazananların* listesi ekte yer almaktadır.

Listede adı bulunan adayların, 15 gün içerisinde (en geç 27 Temmuz mesai bitimine kadar) Bakanlığımız Personel Dairesi Başkanlığı’na (C Blok 423 no’lu oda) 6 adet fotoğraf (resmi giyimli), güncel adli sicil kaydı ve askerlik belgesi ile birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Belirtilen süre içerisinde başvuru işlemlerini tamamlamayan adaylar haklarını kaybedeceklerdir.

*22 Ocak 2018 tarihli duyuruda yedek aday olarak yer alanlar, tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınacak “ Her türlü iklimde görev yapabilir” kayıtlı sağlık kurulu raporunu ibraz etmeleri halinde sözleşme imzalamaya hak kazanabileceklerdir.

Adaylara ayrıca postayla tebligat yapılmayacaktır.

En iyi dileklerimizle" ifadeleri yer aldı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)