Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Vaizlik Sözlü Sınav Tarihleri Belli Oldu!

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve 29 Eylül 2018 tarihinde yapılan 2018 Yılı Vaizlik Giriş Sınavında başarılı olan ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların sınav giriş yerleri belli oldu.

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Vaizlik Sözlü Sınav Tarihleri Belli Oldu!

29.09.2018 tarihinde yapılan 2018 Yılı Vaizlik Giriş Sınavı'nın yazılı aşamasına katılan, sınavda 70 ve üzeri puan alarak başarılı olan ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar sınav giriş belgelerini, kullanıcı hesapları ile giriş yapacakları https://dibbys.diyanet.gov.tr adresinden alabileceklerdir.

Sınava girmeye hak kazanan adaylar, T.C. Kimlik No'lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport) biri ve sınav giriş belgesi ile birlikte sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde saat 09:00' da hazır bulunacaklardır.

İlgililere duyurulur.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE