DSİ Genel Müdürlüğüne Atanan Mevlüt Aydın Kimdir?

Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne Mevlüt Aydın atandı. Peki Mevlüt Aydın kimdir? Haberimizde..

DSİ Genel Müdürlüğüne Atanan Mevlüt Aydın Kimdir?

Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Bu bağlamda Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne Mevlüt Aydın atandı. 

Peki Mevlüt Aydın kimdir? Konu ile ilgili olarak detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

MEVLÜT AYDIN KİMDİR?

Mevlüt Aydın Isparta Bağıllı 1959 doğumludur. Ayrıca Aydın, Isparta İli nüfusuna kayıtlı olmakla beraber İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

30 Aralık 1985 ile 20 Şubat 1986 tarihleri arasında DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğünde görev yapan Aydın, 21 Şubat 1986 ile  8 Eylül1994 tarihleri arasında Mühendis olarak DSİ 21. (Aydın) Bölge Müdürlüğünde, 9 Eylül 1994 ile 23 Ağustos 2005 yılları arasında Başmühendis olarak 211. Şube Müdürlüğünde görev yapmıştır.

Tüm bunların yanı sıra Mevlüt Aydın, 25 Temmuz 2011 ile 11 Şubat 2016 tarihleri arasında DSİ 20. (Kahramanmaraş) Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdürü olarak görev yaparak 12 Şubat 2016 ile 23 Şubat 2018 tarihleri arasında DSİ 6. (Adana) Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdürü olarak, 26 Şubat 2018 tarihi itibari ile de DSİ Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı görevine getirilmişti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE