Alexa
12 Nisan 2018 Perşembe 17:36
E-KPSS 2018/1 Yerleştirme Sonuçlarına SGK'ya Yerleşen Adaylara Yönelik Duyuru
Kamu Personeli

 E-KPSS 2018/1 Yerleştirme Sonuçlarına Göre Sosyal Güvenlik Kurumuna Yerleştirilen Adaylara İlişkin Duyuru yayımlandı ve adaylardan istenilen belgeler sıralanırken internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda belirtilen adrese eksiksiz olarak teslim edilmesi gerektiği belirtildi.

SGK'dan Yapılan duyuruda ise;

"E-KPSS 2018/1 Yerleştirme sonuçlarına göre Kurumumuz teşkilatına yerleştirilen adaylar, aşağıdaki belgeler ile birlikte en geç 20/04/2018 Cuma Saat 17:00'a kadar ZiyaBey Cad. No: 6 Kat:5 06520 Balgat/ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 5.kat 524 nolu odaya elden veya posta ile (Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir) teslim etmeleri gerekmektedir." ifadelerine yer verildi.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

- Atama Başvuru Formu (Eksiksiz olarak doldurulacaktır.) (Ek- l)

- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği. (Aslı gösterilmek kaydıyla Kurumca tasdik edilmiş sureti kabul edilir.) Yurtdışından mezun olanlar için Yüksek Öğretim Kurulundan alacağı Diploma Denklik Belgesi gereklidir. (Ortaokul ve/veya lisede hazırlık okunmuş ya da yüksek lisans/doktora yapılmış ise tasdikli belgesi)

- 2 adet vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6 cm son altı ay içerisinde resmi işlemlerde kullanılabilecek şekilde çekilmiş olması gerekmektedir.) 4-) Askerlik durumu;
Tecilli olanlar : Tecilli olduklarını gösterir belge

- Terhis olanlar : Sevk ve Terhis tarihlerini belirten detaylı askerlik terhis belgesi (E-devlet sistemi üzerinden alınan belge yeterli değildir.) Askerlik Şubesinden alınması gerekmektedir.

- Muaf olanlar : Muaf olduklarını gösterir belge.

- Müracaat tarihi itibarıyla halen askerlik görevini yapanların asker dönüşü atamaları yapılacaktır. Ancak bu durumda olanların askerde olduklarını beyan etmeleri ve asker dönüşü terhis belgesi ile Kuruma başvurmaları gerekmektedir.

- Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alınmış veya bu Yönetmelikçe kabul edilen en az %40 oranında özürlü olduğunu gösteren sağlık kurulu raporu aslı ya da noter tasdikli örneği.


- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (Ek-2)

- Mal Bildirim Formu (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulmuş, imzalı ve kapalı zarf içinde) (Ek-3)

EK DOSYALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net I ANKARA- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (2 Adet)

- Adli Sicil Kaydı (Adli Sicil Kurumundan alınacak (2 Adet)

- Kuruma yerleştirildiğine dair ÖSYM Yerleştirme Sonuç belgesi

- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu Bilgisayarda doldurularak resim yapıştırılacak ve tel zımba kullanılmayacaktır. (2 Adet) İlanen duyurulur.

KamuPersoneli.net

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz

Son Güncelleme: 12.04.2018 17:42
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.