EGM 7 Bin Bekçi Alımına Başvuranlar İçin Önemli Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 7 bin bekçi alımı için başvurular hakkında bazı bilgiler paylaşıldı. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

EGM 7 Bin Bekçi Alımına Başvuranlar İçin Önemli Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. 

Yayımlanan duyuruda Şehit veya Vazife Malulü eş veya çocuğu olmadığı halde, başvuru ücretini yatırmadan başvuru ekranından yanlışlıkla “Şehit veya Vazife Malulü yakınıyım” kısmını işaretleyerek başvuru yapan adayların olduğunu belirtildi ve bu durumun düzeltilmesi hakkında çeşitli bilgiler paylaşıldı. 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

POLİS AKADEMİSİ BAŞLANLIĞINDAN YAYIMLANAN DUYURU

08/06/2018 tarihinde ön başvuruları başlayan 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Şehit veya Vazife Malulü eş veya çocuğu olmadığı halde, başvuru ücretini yatırmadan başvuru ekranından yanlışlıkla “Şehit veya Vazife Malulü yakınıyım” kısmını işaretleyerek başvuru yapan adaylar olduğu anlaşılmıştır.

Bu adayların başvurularını güncelleyebilmeleri için ek’te sunulan dilekçeyi doldurarak 0 (312) 462 87 29 fax numarasına 08/06/2018 ile 18/06/2018 tarihleri arasında göndermeleri gerekmektedir.  Dilekçe gönderdikten sonra başvuru sisteminden adayların başvurusu silinecektir. Başvuru ücretini yatırdıktan sonra adayların tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Tüm adayların başvuru kılavuzunu dikkatli bir şekilde okumaları ve belirtilen açıklamalara göre başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezgin
Sezgin - 1 yıl Önce

RENK KORLERI Silahlı özel güvenlik olabiliyor, ehliyet alabiliyor,askerlik vb. yapabiliyor ise eğer BEKÇİ olmaları için bir engel taşımıyor demektir. Lütfen sesimizi duyun artık (bu saçmalığa bir Son verilsin)

Kenan
Kenan - 1 yıl Önce

5 aydır ankarada ikamet ediyorum bu alımlarda önceki ikamet ilime başvuru yapabilir miyim ?

Kenan
Kenan - 1 yıl Önce

5 aydır ankarada ikamet ediyorum bu alımlarda önceki ikamet ilime başvuru yapabilir miyim ?

Cetin
Cetin - 1 yıl Önce

Cizrede tekrar alım olacak mi bekliyoruz