EGM Hizmetli Alımı Sonuçları Açıklandı (Alım Yapılan En Düşük KPSS Puanı Açıklandı)

Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile kadrolu hizmetli alımı başvuru sonuçlarını açıkladı. EGM tarafından yayımlanan duyuru metnini ve açıklanan sonuçlara haberimizde ulaşabilirsiniz.

Kamu Personelleri 29.03.2018, 19:05 12.02.2019, 07:37
EGM Hizmetli Alımı Sonuçları Açıklandı (Alım Yapılan En Düşük KPSS Puanı Açıklandı)

Hatırlanacağı üzere Emniyet Genel Müdürlüğü geçtiğimiz dönemlerde yayımladığı bir duyuru ile ilana çıkmış ve kadrolu hizmetli alımı yapacağını duyurmuştu. 

EGM tarafından yayımlanan personel alım ilanında talep edilen koşullara uygun adaylar belirtilen tarihlerde başvurularını yapmışlardı. 

Emniyet Genel Müdürlüğü konuya dair bir basın açıklaması yayımladı. 

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün internet sayfası üzerinden yayımlanan basın açıklamasında, söz konusu hizmetli alımı başvuru sonuçlarının belli olduğu duyuruldu. 

İlana başvuruda bulunan adaylar başvuru sonuçlarını EGM'nin internet sayfası üzerinden öğrenebilecekler. EGM yayımladığı duyurusunda ayrıca söz konusu kadroya atanan adayın en düşük Kamu Personeli Seçme Sınavı puanlı adayın başvuruda bulunduğu puanıda açıkladı. 

EGM tarafından yayımlanan bilgiye göre Kadrolu Hizmetli kadrosuna atanan adayın puanı 83.82527 olarak duyuruldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü Tarafından Yayımlanan Duyuru

2017-12.Dönem Kadrolu Hizmetli Alımı İle İlgili Sözlü ve/veya Uygulamalı Sınava Girmeye Hak Kazananların En düşük KPSS Puan Durumu aşağıda sunulmuştur.

Yorumlar (0)