EGM Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! Başvurular İŞKUR Üzerinden

Emniyet Genel Müdürlüğü İl Emniyet Müdürlükleri kapsamında kamu personeli alımı yapıyor. Personel alımına ilişkin ilanlar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlandı. Ayrıca söz konusu ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Kamu Personelleri 14.03.2019, 16:41 Batuhan
EGM Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! Başvurular İŞKUR Üzerinden

EGM Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı İl Emniyet Müdürlüklerine kamu perosneli alımına ilişkin ilanlar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanmaktadır. Yayımlanan ilanlara başvurular bugünden itibaren başladı ve başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 18 Mart'a kadar yapabileceklerdir.

PERSONEL ALIMLARININ DETAYLARI

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün internet sitesinde TYP sayfasında aşağıda belirtilen kurum isimlerini aratarak çıkacak ilanlara göre yapabilirler. Ayrıca adaylar ilan numarasını kayıt ederek İŞKUR İl Müdürlüklerinde de başvuru yapabilirler.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü 1 kişi Kişisel Durumu TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olan Kaynak: EGM İl Emniyet Müdürlükleri 14 Mart Kamu Personeli Alımı personel alımı yapacaktır. Temizlik personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekirken başvuruların 18 Mart'a kadar devam edeceği belirtildi. Personel alımları kura sistemi ile gerçekleştirilecektir ve kuralar 8 Nisan'da Çankırı il emniyet müdürlüğü toplantı salonunda saat 10.00 ile 11.00 arasında gerçekleştirilecektir.

Çorum İl Emniyet Müdürlüğü 1 kişi durumu TMY olan ilköğretim mezunu Beden İşçisi (Genel) alımı gerçekleştirilmektedir. Genel başvuru olarak çıkan ilana en az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilmektedir. 

Ayrıca bir genel başvuru ilanı daha yayımlandı ve engelli personel alımı ypılacağı ifade edildi. Engelli personel alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması gerekirken engelli adaylar için sağlık kurulu raporu alınmış olması gerekmektedir. 

Yorumlar (0)