EGM ve Belediyeler 316 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında EGM ve Belediyelere 316 kamu personeli alımı yapılıyor. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar....

EGM ve Belediyeler 316 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile TYP sayfasında kamu kurumlarına ilişkin ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre EGM Polis Evleri ve Belediyelere kamu personeli alımı yapılıyor.

İLANLARIN DETAYLARI

İlanlara başvuru yapacak olan adaylarda ilan durumuna göre en az okuryazar olmak şartı aranmaktadır. 

Konu ile ilgili olarak İzmir Menemen Belediye Başkanlığı, Ankara Şereflikoçhisar Ovası Sulama Birliği, Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı, İstanbul Baltalimanı Polisevi, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü ve Van Emniyet Müdürlüğü kapsamında kamu personeli alımı yapılıyor.

Bunun yanı sıra Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü TYP ilanlarına göre toplamda 316 personel alım yapılıyor ve ilanlara göre KPSS şartı aranmıyor. 

İlanlara başvuru yapmak ve ilanları görüntülemek isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü web adresi üzerinden TYP ilanları sayfasına girerek görüntüleyebilirler. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE