EKPSS İle SGK'ya Yerleşen Adaylara Yönelik Duyuru

Sosyal Güvenlik Kurumu, EKPSS ile ataması yapılan adaylara yönelik bir duyuru yayımladı. Kurum tarafından yayımlanan duyuruda, ataması yapılan adayların yapmaları gereken işlemlere ilişkin bilgiler verildi.

Kamu Personelleri 13.04.2018, 20:17
EKPSS İle SGK'ya Yerleşen Adaylara Yönelik Duyuru

Sosyal Güvenlik Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile E-KPSS 2018/1 Yerleştirme sonuçlarına göre ataması yapılan adayların teslim etmesi gereken evraklara ve teslim tarihlerine ilişkin bilgiler verdi. 

SGK'DAN EKPSS DUYURUSU 

SGK tarafından yayımlanan duyuruda, ataması yapılan adayların en geç 20 Nisan tarihine kadar istenilen evrakları teslim etmeleri gerektiği açıklandı. 

Adayların söz konusu evrakları kurumun Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı ZiyaBey Cad. No: 6 Kat:5 06520 Balgat/ANKARA adresine teslim edecekleri bildirildi.

Kurum tarafından yayımlanan duyuru ve başvuru evraklarına ilişkin açıklamaları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

SGK TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU METNİ

E-KPSS 2018/1 Yerleştirme sonuçlarına göre Kurumumuz teşkilatına yerleştirilen adaylar, aşağıdaki belgeler ile birlikte en geç 20/04/2018 Cuma Saat 17:00'a kadar ZiyaBey Cad. No: 6 Kat:5 06520 Balgat/ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 5.kat 524 nolu odaya elden veya posta ile (Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir) teslim etmeleri gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER

Atama Başvuru Formu, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği, vesikalık fotoğraf. Askerlik durum belgesi, Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alınmış veya bu Yönetmelikçe kabul edilen en az %40 oranında özürlü olduğunu gösteren sağlık kurulu raporu aslı ya da noter tasdikli örneği. Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi, Mal Bildirim Formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Kuruma yerleştirildiğine dair ÖSYM Yerleştirme Sonuç belgesi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu.

Bilgisayarda doldurularak resim yapıştırılacak ve tel zımba kullanılmayacaktır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)