EKPSS İle Spor Bakanlığına Atananların Dikkatine

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda EKPSS ile Bakanlık bünyesine atananlardan istenilen belgeler ile başvuru formuna ilişkin çeşitli bilgiler paylaşıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığından yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Kamu Personelleri 12.04.2018, 11:47 12.02.2019, 15:35
EKPSS İle Spor Bakanlığına Atananların Dikkatine

Gençlik ve Spor Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda EKPSS ile Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine atananlardan istenilen belgeler ve başvuru formuna ilişkin detaylar belirtildi.

Konu ile ilgili olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre ÖSYM tarafından 2018-1 EKPSS tercih sonuçlarına göre Genel Müdürlüğümüze yerleştirilen adayların Başvuru Formunu doldurarak formda istenen belgeleri 27 Nisan 2018 tarihine kadar şahsen veya posta yoluyla teslim etmeleri gerektiği ifade edildi. İşte yayımlanan duyuru:

YAYIMLANAN DUYURU

1.    ÖSYM tarafından 2018-1 EKPSS tercih sonuçlarına göre Genel Müdürlüğümüze yerleştirilen adaylar ekte bulunan Başvuru Formunu doldurarak formda istenen belgeleri  27/04/2018 tarihine kadar Örnek Mah. Oruç Reis Cad. No:13 Kat:9 Altındağ/ANKARA adresinde bulunan Spor Genel Müdürlüğü Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Atama ve Kadro Şube Müdürlüğüne elden veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. 

2.    Evrakını posta yoluyla teslim edecekler için (Postadan kaynaklanan gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

3.    Bu konuyla alakalı tüm duyurular https://sgm.gsb.gov.tr ve http://www.gsb.gov.tr internet adresinden yayımlanmak suretiyle ilan edilecektir.  Bu ilan tebliğ niteliğinde olup, kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Yorumlar (0)