Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Kadrolu Personel Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor (Teknisyen, Hizmetli ve Aşçı)

Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolu tekniker, hizmetli, teknisyen ve aşçı alımı başvuruları sona erdi ancak başvuru sonuçları açıklanmadı. Adaylar biran öne başvuru sonuçlarının açıklanmasını talep ediyorlar...

Kamu Personelleri 06.03.2017, 12:18
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Kadrolu Personel Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor (Teknisyen, Hizmetli ve Aşçı)

Emniyet Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine kadrolu aşçı, teknisyen ve hizmetli alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu ilanlara başvurular bitti ve başvuru sonuçları henüz açıklandı. Adaylar büyük bir merakla başvuru sonuçlarını beklerken sonuçların biran önce açıklanmasını talep ediyorlar.

Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde 23 aşçı, 15 elektrik teknisyeni, 15 sıhhi tesisat teknisyeni ve 25 hizmetli personel alımı yapacak. 

BAŞVURU SONUÇLARINA İTİRAZ

Adaylar, sonuçlara ilan tarihinden itibaren yedi gün içinde Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına dilekçe ile başvurmak suretiyle itiraz edebilirler. Bu itirazlar sınavı yapan birim tarafından en fazla on gün içinde sadece maddi hata bakımından incelenir ve sonuç adaya yazılı olarak bildirilecektir.

"BAŞVURU SONUÇLARI BİRAN ÖNCE AÇIKLANSIN"

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı ilanlarına başvuru yapan adaylar başvuru sonuçlarının biran önce açıklanmasını bekliyorlar. kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizden aldığımız geri bildirim ve yorumlarda adaylar büyük bir merakla EGM personel alımı başvuru sonuçlarının açıklanmasını beklediklerini ve başvuru sonuçlarının biran önce açıklanmasını talep ediyorlar. 

Sizlerde Emniyet Genel Müdürlüğü başvuru sonuçlarının açıklanması hakkında görüşlerinizi ve taleplerinizi belirtmek isterseniz sayfanın alt tarafından yorum yapabilirsiniz. 

ANLIK HABERDAR OLUN

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı başvuru sonuçları açıklandığında ilk siz haberdar olmak istiyorsanız KAMU PERSONELİ Android veya İOS mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (41)
SELÇUK 2 yıl önce
TAYFUN ARKADAŞ.sen adını tayfun deil de ziya kullanmalısın.ismin hakkını veriyorsun çünkü.insan biraz düşünür merkezi atama 89 la kapattı .afedersin de sen nie ağzını ayırıyordun o puanlarla..çok sallamışsın çokkk...alamadığınız puanlarla buralarda caka satmayın.
SERKAN 2 yıl önce
ulan sanki mit-e giriyoruz bu neyin araştırması böyle...
kasim 2 yıl önce
Zalimin oglu 86 ile hizmetliyemi vurulur
Can 2 yıl önce
Tayfun madem 98 aldiniz neden merkezi atamada yerlesmediniz acaba
huseyin 2 yıl önce
Yalan sen 85 almıssin 90 almıssin bunu bekliyusun neden tercih zamani beklemiyusun yalan soyluyusunuz bu kadar yuksek puan almissiniz bu acik alimin sonucumu bekleyeceksiniz ancak cocuk kandırırırsınız
Buğra 2 yıl önce
Kaç ay oldu hala bekliyoruz açıklansın artık
veysel 2 yıl önce
arkadaşlar puanlarınızı yazarmisiniz ona göre umut bağlayalım. 86.675 benim hizmetli bütün iller.
onur 2 yıl önce
94.65 hizmetli bütün iller
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın