Erdoğan Açıkladı ! Memur Alımları Mercek Altına Alınınca...

Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan , 30 Ağustos nedeniyle şehit yakınları ve gazilerin onuruna verilen yemekte FETÖ ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Kamu Personelleri 31.08.2016, 09:11 31.08.2016, 09:17
Erdoğan Açıkladı ! Memur Alımları Mercek Altına Alınınca...
Terör örgütüne dolaylı ya da direk destek vermeye devam edenlerin affedilmeyeceğinin altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan :" onlara hala destek olanlar vatan hainidir" dedi.  

MESELE KANMA MESELESİNDEN ÇIKMIŞTIR

Cumhurbaşkanı Erdoğan: " Artık mesele kanma meselesinden çıkmıştır. 17 -25 Aralık'ta ilk emareleri görülen, 15 Temmuz'da artık hiç bir gizli saklısı kalmamasına rağmen , bu ihanet çetesinin içinde faaliyet göstermeyi düşünen herkes vatan hainidir, millet düşmanıdır ! bunu tekrar ilan ediyorum. Kim ? , Nerede? Kimi Biliyorsa , bunu yetkili mercilerimize bunu bildirmelidir.

SAKLAMAYA GİZLEMEYE GEREK YOK


Saklamaya gizlemeye gerek yok. Bildirin ki bunları bir an önce temizleyelim. Dershaneler kapatılsın dedik, ne zaman ki kamuya personel alımını mercek altına aldık, bunlar altlarında ateş yakılmış gibi hopladılar. Tüm ipler orada koptu. Dershaneler kapatılsın dedik orada koptu.

SADECE DERSHANELERDEN 1 MİLYAR TL


Niye ? Çünkü sadece dershanelerden gelirleri 1 Milyar'ın üzerinde. Onun için kimse kusura bakmasın. Bu benim yakınımdır, bu benim şuyumdur buyumdur demesin. Bunlara kim bulaşmışsa, bunları bu devletten kazımak durumundayız. Eğer bunu yapmazsak , şehitlerimize bunun hesabını veremeyiz, gazilerimize bunun hesabını veremeyiz."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA
Yorumlar (1)
elif 3 yıl önce
10 bin lise mezunu polis alımı ne zaman olucak on başvurular ne zaman