ETİ Maden Kaldırdığı 104 İşçi Alımı İlanını Ne Zaman Yayımlayacak?

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ilana çıkmıştı ve 104 işçi alımı yapılacağı bildirmişti. Daha sonra ilan kaldırılmıştı ve daha sonra ise sadece 1 kişilik yeni ilan yayımlamıştı. Binlerce aday 104 İşçi Alımı hakkında detayları merak ediyor. 104 İşçi Alım ilanı ne zaman yayımlanacak? 104 İşçi Alımında son durum ne? İşte 104 İşçi Alımıyla alakalı son detaylar.

Kamu Personelleri 15.12.2018, 11:07 Kerim Solak
ETİ Maden Kaldırdığı 104 İşçi Alımı İlanını Ne Zaman Yayımlayacak?

En az Lise mezunu olmak şartı ile 104 işçi alımı için ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir ilan yayımlanmıştı.

Ancak şartların İŞKUR üzerinden duyurulacağı ifade edilmişti ve bu konuda en ufak açıklama yapılmazken DPB üzerinden yayımlanan ilan kaldrılmıştı.

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan duyuru kapsamında ise ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünce yayımlanan ilanın kadro detayları ve alım yapılacak olan birimleri ise şu şekilde bildirilmişti.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikası İşletme Müdürlüğüne 30 işçi alımı yapılacak.

EMET Bor işletme Müdürlüğüne ise 30 işçi alımı yapılacak.

Diğer yandan KIRKA Bor İşletme Müdürlüğüne ise 20 işçi alımı yapılacak.

Bunun yanı sıra BİGADİÇ Bor İşletme Müdürlüğüne ise 24 işçi alımı gerçekleştirilecek.

KADRO DETAYLARI NASILDI?

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu ilanın başvuru şartlarının Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 12 Kasım 2018 tarihinde yayımlanacak denildi ancak 15 Aralık 2018 tarihinde bulunduğumuz şu günde ilanın detayları henüz belli olmuş değil.

Birde bunun üzerine kaldırılan ilandan sonra 1 kişilik ilan yayımlanmış olması başvuru yapmak için hazırlanan adayları iyice şaşırttı.

Kamupersoneli.net olarak ETİ Maden yetkilierine sesleniyoruz. Açıklama yapılması gerekmektedir ve adaylar bilgilendirilmelidir.

Yorumlar (0)