EÜAŞ Bursa İli Engelli Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Elektrik Üretim Anonim şirketi tarafından yayımlanan duyuruya göre; Bursa ili engelli personel alımı sınav sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Adaylar sonuçlara EÜAŞ'ın resmi web adresi üzerinden erişim sağlayabilecekler.

EÜAŞ Bursa İli Engelli Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Elektrik Üretim Anonim şirketi tarafından Bursa ili engelli personel alımı sınav sonuçları açıklandı.

Ayrıca adaylar sınav sonuçlarına; EÜAŞ'ın resmi web adresi üzerinden erişim sağlayabilecekler.

EÜAŞ tarafından yayımlanan duyuru içerisinde yer alan ifadelerde ise;

Asıl olarak başarılı olan aday için: Asıl olarak başarılı olan adaya ayrıca Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yaptırılacak olup; güvenlik soruşturma işlemleri olumlu neticelenmesi halinde Şirketimizce işe başlama tebligatı adresine posta yoluyla gönderilecektir. Asıl adayın bir an evvel işe başlatılabilmesi için www.euas.gov.tr adresindeki Arşiv Araştırma ve Güvenlik Soruşturma Formunu bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurarak çıktısını en kısa sürede Bursa Doğalgaz K.Ç.S. İşletme Müdürlüğüne teslim etmesi gerekmektedir.

Yedek olarak başarılı olan aday: asıl adayın iş başvurusunda bulunmaması ve işe başlatılma şartlarını taşımaması yada işe başladıktan sonra 1 ay içerisinde istifa etmesi durumunda Yedek aday iş başvurusu için ayrıca çağrılacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 22:42
YORUM EKLE