Eylül Ayı Memurların Maaş Bordroları Yayımlandı ! İşte e-Bordro Sorgulama Ekranı

Milyonlarca memur tarafından merakla beklenen Eylül ayı maaş bordroları yayımlandı. Ayrıca memurlar maaş bordrolarını e-Bordro sistemi üzerinden sorgulayabilecekler. Konuyla alakalı olarak merak edilen tüm detaylar haberimizde.

Kamu Personelleri 14.09.2018, 08:37 30.01.2019, 20:16
Eylül Ayı Memurların Maaş Bordroları Yayımlandı ! İşte e-Bordro Sorgulama Ekranı

Kamupersoneli.net olarak e- bordro detaylarını paylaşıyoruz.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kamu personelleri tarafından merakla beklenen Eylül ayı maaş bordroları yayımlandı.

Söz konusu yayımlanan maaş bordroları Hazine ve Maliye Bakanlığı aracılığıyla hizmete sunulan e- Bordro uygulaması üzerinden öğrenilebiliyor.

Kamu personeli olarak görev yapanlar e- Bordro üzerinden maaş bordrolarını sorgulayabiliyorlar.

Memurlar e- Bordro sorgulamalarını nasıl yapacaklar?

e-Bordro sorgulamalarıyla alakalı olarak merak edilen tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

SORGULAMA NASIL GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

2018 yılı Eylül ayı maaş bordrolarına e-Bordro uygulaması üzerinden erişim sağlanabilecek. Ayrıca; sorgulama yapmak isteyen memurlar aşağıda sunduğumuz bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayabilirler.

Memurlar maaş bordrolarını sorgulama ekranında e-Devlet şifreleri ve T. C. Kimlik Numaraları ile giriş yaparak sorgulama yapmak zorundalardır.

e-Devlet şifresi bulunmayan kamu personelleri, kendisine en yakın veya istediği herhangi bir PTT şubesine giderek kimlik belgeleri ile şifrelerini alabilecektir.

Bu şifre alındıktan sonra sisteme ilk girişte kendinize ait bir şifre belirlemeniz ve kimseyle paylaşmamanız istenecektir.

Yorumlar (0)