Gelir İdaresi Başkanlığı GUY ve DGUY Yazılı Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Gelir İdaresi Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile Gelir Uzman Yardımcılığı ve Devlet Gelir Uzman Yardımcılığı yazılı sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. GİB tarafından yayımlanan duyuru metni ve yazılı sınav sonuçlarına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kamu Personelleri 13.09.2018, 19:38 30.01.2019, 20:17
Gelir İdaresi Başkanlığı GUY ve DGUY Yazılı Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Gelir İdaresi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Gelir Uzman Yardımcılığı ve Devlet Gelir Uzman Yardımcılığı yazılı sınav sonuçlarının değerlendirildiği ve sonuçların adayların erişimine açıldığını duyurdu. 

Kurum tarafından yayımlanan duyuru metinlerinde ayrıca yazılı sınav sonucuna göre başarılı olan adayların yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verildi. 

GİB, GUY VE DGUY YAZILI SINAV SONUÇLARINI AÇIKLADI

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sayfası üzerinden yazılı sınav sonuçlarına ilişkin yayımlanan duyuru metinleri

Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Yazılı Bölümü Sonucu Açıklandı

18 Ağustos 2018 tarihinde yapılan Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı yazılı bölümü sonucu açıklandı. Söz konusu sınavın yazılı bölümünde A kitapçığı 46’ncı, B kitapçığında ise aynı soru olan 18’inci sorunun hatalı olduğu anlaşıldığından Sınav Kurulunca söz konusu sorular her aday tarafından doğru cevaplanmış kabul edilmiştir. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri ve yeri Başkanlığımız resmi internet sitesinde (www.gib.gov.tr) daha sonra yayımlanacaktır. Adaylar, puanlarını http://sinav.gib.gov.tr internet adresinden sisteme giriş yaparak öğrenebilirler.

Devlet Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Yazılı Bölümü Sonucu Açıklandı

4 Ağustos 2018 tarihinde yapılan Devlet Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı yazılı bölümü sonucu açıklandı. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri ve yeri Başkanlığımız resmi internet sitesinde (www.gib.gov.tr) daha sonra yayımlanacaktır. Adaylar, puanlarını http://sinav.gib.gov.tr internet adresinden sisteme giriş yaparak öğrenebilirler.

Yorumlar (0)