Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 Bin Memur Alımı Yapacak ! Talepleriniz Neler?

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak yaptığı açıklamalarında Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde 3 bin memur alımının yapılacağını ifade etti. Bakan Osman Aşkın Bak'ın aktardıklarına göre memur alım ilanı ne zaman yayımlanacak? Adaylar söz konusu alım hakkında çeşitli taleplerde bulunuyorlar.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 Bin Memur Alımı Yapacak ! Talepleriniz Neler?

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza daha önceden yapmış olduğumuz haberlerimizde Gençlik ve Spor Bakanlığının 2018 yılında personel alımı yapacağını duyurmuştuk. Söz konusu haberimizde ise Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımlarına ilişkin adayların taleplerini almıştık. Konu ile ilgili olarak haberimizin detayları için TIKLAYIN.

Konu ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'tan bir müjde geldi. Bakan Osman Aşkın Bak Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımlarına ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu.

BAKAN ABK'IN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak açıklamalarını kendine ait sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdi. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak açıklamalarında "BESYO mezunlarımızın atama talepleriyle ilgili gerekli çalışmamızı tamamladık. 2018 yılı içerisinde 3 bin BESYO mezunu kardeşimizin atamasını gerçekleştireceğiz. Detayları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Türk sporuna ve gençlerimize hayırlı olsun." ifadelerine yer verdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın açıklamalarının ardından söz konusu memur alım ilanı beklenmeye başlandı. Adaylar sitemize gönderdikleri geri bildirimlerde ilanın bir an önce yayımlanmasını talep ediyorlar. Ancak Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak yaptığı açıklamalarında memur alımlarının ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi vermedi. 

MERKEZİ ATAMA İLE ALIM YAPILABİLİR

Memur alımı hakkında merkezi atama yoluyla personel alımı da ihtimaller arasında yer alıyor. Bilindiği gibi KPSS 2018/1 merkezi atama Haziran ayında yapılacak. Spor Bakanlığı memur alımı merkezi atama ile yapılabilir. Konu ile ilgili olarak herhangi bir açıklama yapıldığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Memur alımı hakkında görüş ve taleplerinizi belirtebilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2018, 17:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yas
Yas - 1 yıl Önce

Yaş sınırı olmamalı

ali
ali - 1 yıl Önce

kpss olmasın

Elif
Elif - 1 yıl Önce

Neden sosyoloji ve psikoloji bölümlerine yer veriliyor da bu bölümlerde aynı içeriğe sahip sosyal hizmet bölümüne yer verilmiyor aramalarda? Aile bakanligi alım yaparken bu üç bölümü eşit tutuyor. Diğer bakanliklar dan da aynı eşitliği bekliyoruz. Sosyal hizmet bölümüne de yer versinler?

NİHAT DEMİRCAN
NİHAT DEMİRCAN - 1 yıl Önce

sayin bakanimizdan bir istirhamimiz alocak o da adil bir alim için mülakata hayir ,güvenlik soruşturmasina evet

Kübra
Kübra - 1 yıl Önce

Psikolojik Danışmanlık ve rehberlik mezunu da alsa çok güzel olurdu ☺

Bekir
Bekir - 1 yıl Önce

Onlisans Bilgisayar programcilarina kadro acilsin her donem alim oluyordu 3 yildir durdurulmuş yığılma artmış vaziyette...

Adalet
Adalet - 1 yıl Önce

Adalet mezunlarına da kadro açılsın

Emre
Emre - 1 yıl Önce

Spor yönetimi önlisans bölümü mezunları da alınması.