Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda 245 Personel Görevden Alındı

15 Temmuz FETÖ/PDY darbe girişimi sonrasında devletin tüm kurumlarında FETÖ ile bağlantılı personel ile ilgili işlemler yapılıyor. 50 Binden fazla kamu personeli açığa alındı. Gençlik ve spor bakanlığı bünyesinde şu ana kadar 245 Personel görevden uzaklaştırıldı.

Kamu Personelleri 20.07.2016, 11:41 28.01.2017, 15:40
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda 245 Personel Görevden Alındı

 Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ,  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nde görev yapan ve FETÖ ile bağlantılı olduğu öğrenilen 245 personelin derhal görevden uzaklaştırıldığını dile getirdi.   Gençlik ve Spor Bakanlığı içerisinde paralel yapı ile ilgili soruşturmaların devam ettiği ve daha fazla personelin görevden uzaklaştırılabileceği öğrenildi...

 Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bakanlık bünyesindeki 245 personelin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

Kamupersoneli.net | AA

Yorumlar (4)
aaaaa 3 yıl önce
gençlik ve spor bakanlığında ve federasyonlarda daha çok açığa alınacak personel var bence. yuvalandıkları yerlerden biriside spor bakanlığı ve federasyonlar.
ahmet 3 yıl önce
heleki ankara il müd ve genel müd tümüyle bunlarla dolu
tahir 3 yıl önce
gülünç bir rakam gençlik liderleri olsun Müdürlüklerde olsun bir dünya adam var demek hala bir yerlerden korunuyor bunlar.
Ayla 3 yıl önce
Mebvesporilmudurlujlerinddeyuvalsrionlsrmemursenlilergencmemurseneler yuvaları onurunu boşa almayın önceleri 2010 kpss gelenlerinden alin