GenelKurmay Başkanlığı Memur Alımı Temin Duyurusu Yayımlandı! MSB PERTEM

GenelKurmay Başkanlığı Memur Alımı Temin Duyurusu Yayımlandı! MSB PERTEM

​​​​​​​Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve Genelkurmay Başkanlığı bünyesinde görevlendirilecek memur alımı kapsamında temin faaliyetlerine yer verildi ve sınav sonuçları açıklandı. Adaylar sonuçlara MSB PERTEM web adresi üzerinden erişim sağlayabilecektir...

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Dairesi Başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve Genelkurmay Başkanlığı Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcılığı kapsamında memur alımı temin duyurusuna yer verildi.

Memur alımı kapsamında sınav sonuçları açıklandı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yayımlanan resmi duyuruda ise;

GENELKURMAY BAŞKANLIĞI SİLAHLI KUVVETLER UZMAN YARDIMCILIĞI TEMİNİ SONUÇLARI

Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcılığı temini kapsamında yapılan sınav sonuçlarını aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sınav aşamalarını asil olarak tamamlayan adaylara, mülakat öncesi seçmiş oldukları hastanelerden "TSK'DA MEMUR OLUR/OLAMAZ " kararlı sağlık kurulu raporu almaları maksadıyla hastane sevk belgeleri iletişim adreslerine posta/kargo yolu ile gönderilecektir. 

Sağlık Kurulu raporu işlemleri ile güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması işlemleri olumlu sonuçlanan adaylara, kılavuzda belirtilen alım kontenjanlarına göre çağrı yapılacaktır. 

Başvuru esnasında beyan etmiş olduğu iletişim bilgilerinde değişikliği olan adaylar, dilekçe ile durumunu MSB Personel Temin Daire Başkanlığı Cebeci/Ankara adresine bildirecektir.

Bu açıklamalar tebliğ niteliğinde olup, ayrıca duyuru yapılmayacaktır.

SINAV SONUÇLARI: "https://pertemin.msb.gov.tr/02Sonuc/uzman_yrd/Sonuc.aspx"

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler