GİB Tarafından Gelir Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda gelir uzman yardımcılığı sözlü sınav tarihlerinin açıklandığı belirtildi.

GİB Tarafından Gelir Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

Gelir İdaresi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Gelir Uzman Yardımcılığı sözlü sınav tarihlerinin belirtildiği ifade edildi. Adaylar aşağıdaki link üzerinden sözlü sınav tarihlerini öğrenebilirler.

GİB 14 Mayıs 2017 tarihinde yapılan Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavının yazılı bölümünde başarılı olarak sözlü bölüme girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri ve sınav giriş yeri için TIKLAYIN.

GİB'DEN YAYIMLANAN DUYURU

Sözlü sınava girecek olan adayların duyuru listesindeki sıra numaralarını daha önce yayımlanan yazılı sınav sonucunun duyurulduğu listede yer alan sıra numaraları ile kontrol ederek kendileri için belirlenen günde saat 8.45'te sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Sözlü sınav yeri ise Gelir İdaresi Başkanlığı Eğitim Merkezi (OECD Çok Taraflı Vergi Merkezi) 25 Mart Mahallesi İstiklal Caddesi Yenimahalle / ANKARA olarak belirtilmiştir. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 16:57
YORUM EKLE