GİB Vergi Dairesi Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınavına Girecek Adaylar ve Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu!

Hazine ve Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 11 Kasım 2018 tarihinde Pazar günü saat 10:00'da gerçekleştirilecek olan Vergi Dairesi Müdür Yardımcılığı Sınavına Girecek Adaylar ile beraber sınav giriş yerleri netleşti. İşte merak edilen tüm detaylar sitemizde.

Kamu Personelleri 06.11.2018, 10:50 17.01.2019, 22:31 Kerim Solak
GİB Vergi Dairesi Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınavına Girecek Adaylar ve Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu!

GİB TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yapılan açıklamada ise;

11 Kasım 2018 tarihinde Pazar günü saat 10:00'da sınav yapılacaktır.

Adaylar güvenlik kontrolünden geçirilerek binalara alınacaktır ve bu sebepten adayların saat 09:00'da bina girşlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adayların sınavda kimlik tespitlerinin sağlanması amacıyla Türkiye Cumhuriyet kimlik numaralı ve fotoğraflı olması zorunlu olan nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, kurum kimlik kartı veya kullanım süresi dolmayan pasaport belgesinden herhangi birini yanlarında bulundurmaları zorunlu.

Belirtilen belgelerden herhangi birini yanlarında getirmeyen adayların yazılı sınava alınmayacağı duyuruldu.

Ayrıca bunların yanı sıra adayların çanta ve benzeri eşyalar, cep telefonu, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinesi, cep bilgisayarı, hesap makinesi ve benzeri cihazlar ile saat fonksiyonu dışında fonksiyonu bulunan saatlerle sınava alınmaları yasak.

Söz konsuu bu eşya, araç ve cihazları yanında bulunduranların durumları tutanakla tespit edilerek bu adayların sınavı geçersiz sayılacağı duyuruldu.

Yorumlar (0)