Gıda Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı Sınavına Katılmaya Hak Kazananların Listesi Açıklandı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Müfettiş Yardımcılığı sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesinin belli olduğunu duyurdu.

Kamu Personelleri 09.05.2018, 22:57 12.02.2019, 17:02
Gıda Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı Sınavına Katılmaya Hak Kazananların Listesi Açıklandı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı geçtiğimiz dönemlerde bir ilan yayımlayarak ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını duyurmuştu. 

Bakanlık tarafından yayımlanan söz konusu alım ilanına adaylar, istenilen evraklar ile birlikte belirtilen tarihler arasında başvurularını yapmışlardı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı konuya dair yeni bir duyuru yayımladı. 

MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVINA KATILACAK ADAYLAR BELLİ OLDU

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın web sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda, Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavına katılmak için başvuruda bulunan adayların başvurularının incelendiği duyuruldu. Gıda Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, adayların açıklanan listelere Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinde yer alan duyurular bölümünden ulaşabileceklerini aktardı. 

Bakanlık tarafından yayımlanan ve 12 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavına katılmaya hak kazananların listesini siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Yorumlar (0)