GTHB 3 Bin 500 Memur Alımı Hangi Kadrolarda Yapılacak? Talepleriniz Neler?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba yaptığı açıklamalarında Bakanlığının 3 bin 500 memur alımı yapacağını ifade etmişti. Söz konusu memur alımı hangi kadrolarda yapılacaktır? Sizin alımlar hakkındaki talepleriniz neler?

GTHB 3 Bin 500 Memur Alımı Hangi Kadrolarda Yapılacak? Talepleriniz Neler?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba aylar öncesinde çeşitli açıklamalarda bulundu. Bakan Fakıbaba açıklamalarında Bakanlığından personel alımı bekleyen adayların yüzünü güldürdü.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Türkiye Büyük Millet Meclisinde yaptığı açıklamalarında Bakanlığı bünyesinde 3 bin 500 memur alımı yapılacağını ifade etti. Bu konu ile ilgili olarak adaylar alımların hangi kadrolarda yapılacağını araştırmaya başladılar. Bunun ardından Bakan Fakıbaba açıklamalarında alımların hangi kadrolarda yapılacağını belirtti.

ALIMLAR HANGİ KADROLARDA YAPILACAK?

Bu kapsamda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba açıklamalarında "2017 yılında, yan kuruluşlarımızla beraber, 3.500 ziraat mühendisi arkadaşımızı kurumumuza kazandırmışız. Kendi bütçemize göre 2018'de de aynı şeyi düşünüyoruz ama mutlaka ve mutlaka ziraat mühendisi ve veteriner hekim arkadaşlar olmadan bu işte başarılı olmayacağımızı biliyoruz." ifadelerine yer verildi.

TALEPLERİNİZ NELER?

Alımların hangi kadrolarda yapılacağı ifade edildi. Peki size göre başka hangi kadrolarda alım yapılmalıdır? Alımlarda genel şartlar nasıl olmalıdır? Yaş ve KPSS şartı esnetilmeli midir? Konu ile ilgili olarak görüşlerini ve taleplerini sayfanın altından yorum yaparak belirtebilirsiniz. 

ANLIK OLARAK HABERDAR EDECEĞİZ

Bunun yanı sıra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı memur alım ilanının ne zaman yayımlanacağı hakkında yetkililerden bir açıklama yapıldığında veya ilan yayımlandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dereceli Mühendis
Dereceli Mühendis - 1 yıl Önce

Sayın Fakıbaba; Ziraat Mühendislerinin artık önünü açın ve hakkımız olan yerlere bizleri getirin. Başarı bizimle gelecek, gelecek biziz. Öyle 3500 gibi bir rakam bizler için az, biz bu toprağa sahip çıkan gelecek kuşağız. Biz tarım ülkesiyiz ama tarıma dair bitirilen bölümlerin hiçbiri alım yapılmadığı için evde körelmeye mahkum edildik. Lütfen duyun bizi ve 2018 KPSS'den önce atamamızı yapın, heba olmasın dünümüz, bugünümüz, yarınımız ve emeklerimiz. 2018 KPSS den önce istiyoruz alımları.

Halil
Halil - 1 yıl Önce

2016 KPSS puanı yanmadan alımın yapılması

ziraat muh
ziraat muh - 1 yıl Önce

tabii ki en çok mezun veren ve en çok ihtiyaç duyulan 21 bölümlü ziraat muhendisleri istihdam edilmelidir. #GTHB5BIN #ZiraatMüh5000

Tuğba
Tuğba - 1 yıl Önce

3 aydır Dpb de bekleyen 10500 talebine onay bekliyoruz cumhurbaşkanımız yavaş ilerleyen bürokrasiden bahsettiği halde hala neden bu kadar yavaş
21 Branşlı 40000 den fazla Atama bekleyen ziraat mühendisleri nisanda atama İLANI görmek istiyoruz
#ziraatmuh5000

Erva
Erva - 1 yıl Önce

2016 puanlarımız yanmadan alımın yapılması binlerce ziraat mühendisi işsiz kadroların biranönce açıklamasını istiyoruz

Duygu
Duygu - 1 yıl Önce

Biz gıda mühendisleri 85-86 puanlarla atanamazken gthb bünyesinde alakasi olmayan meslek gruplarina 2 haftalık egitim verilerek gida denetimi yaptiriliyor. Gida terörünün her geçen gün artmasi da denetimin nasil yapildigini gösteriyor zaten. Artik adalet istiyoruz, herkes kendi işini yapsın istiyoruz.

Murat
Murat - 1 yıl Önce

Ziraat mühendisleri 21 bölümden oluşur ve 40000 den fazla Atama bekleyenlerden oluşur seçimden önce verilen sözlerin tutulmasını istiyoruz

Emrah
Emrah - 1 yıl Önce

Sayın Bakanim ziraat muhendisleri 1 yildr hemen hemen artk bi alim bekliyooo