GTHB Müfettişlik Giriş Sınavı Yeri ve Tarihi Açıklandı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Müfettişlik giriş sınavı yeri ve tarihinin belli olduğu ifade edildi. Peki sınav ne zaman nerede yapılacak? Detaylar haberimizde...

GTHB Müfettişlik Giriş Sınavı Yeri ve Tarihi Açıklandı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda müfettişlik giriş sınavı yeri, tarihini ve saatinin belli olduğu ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

MÜFETTİŞLİK GİRİŞ SINAVI YERİ TARİHİ BELLİ OLDU

Buna göre Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından yayımlanan duyuruda sınavın "Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Uluslararası Tarımsal Eğitim Merkezi Müdürlüğü Gayret Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı 3.Km No:36 06170 Yenimahalle / ANKARA" adresinde yapılacağı ifade edildi.

Söz konusu sınav 12.06.2018 Salı günü saat 10.00'da gerçekleştirilecektir. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE