Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2017/1 Kura Sonuçlarını Açıkladı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden 2017/1 B Grubu personel alımı kapsamında ataması yapılacak adaylara ilişkin bir duyuru yayımladı. Söz konusu duyuruda bakanlık bünyesine ataması yapılacak adaylara ilişkin kura sonuçlarının belli olduğu duyuruldu.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2017/1 Kura Sonuçlarını Açıkladı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı internet sayfası aracılığıyla bir duyuru yayımladı. Gümrük Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, 2017/1 B Grubu personel alımı kapsamında ataması yapılacak adayların kura sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. 

GÜMRÜK BAKANLIĞI'NDAN 2017/1 DUYURUSU

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı duyurusunda Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında ve ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2017/1 EKPSS sonuçlarına göre bakanlık bünyesine memur ataması yapıldığı duyuruldu. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuru metni,

''657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53 üncü maddesi ile Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca, ÖSYM Başkanlığınca 2017/1 EKPSS sonuçlarına göre Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında açık bulunan Memur kadrosuna 01.02.2018 TARİHLİ BAKANLIK MAKAMININ ONAYI İLE engelli personel yerleştirilmesi yapılmıştır.'' ifadeleri kullanıldı. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:27
YORUM EKLE