Hakkari MEM TYP Kapsamında 146 Güvenlik Görevlisi Alımı Kuraları Çekildi

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde TYP kapsamında istihdam edilecek olan 146 güvenlik görevlisi alımına ilişkin kura çekimi gerçekleştirildi. Detaylar haberimizde...

Hakkari MEM TYP Kapsamında 146 Güvenlik Görevlisi Alımı Kuraları Çekildi

Toplum Yararına Program ile Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek olan 146 güvenlik görevlisi alımının kuruları çekildi ve kazananlar belirlendi.

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile görevlendirilecek olan güvenlik görevlileri için Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda kura çekimi yapıldı.

KURA ÇEKİMİ YAPILDI

Söz konusu kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilerek başvuruda bulunan 937 kişi arasından 146 kişinin isimleri açıklandı. Bu kişiler Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde İŞKUR aracılığı ile görevlendirilecek.

Gerçekleştirilen kura çekiminde ismi çıkan adaylar arasından şartlara haiz olanlar  belirlenen tarihte işe başlatılacak. Şartları yerine getirmeyenlerin yerine de 73 kişilik yedek listeden adayların çağırılacağı bildirildi

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE