Halk Bankası 1300 Personel Alım Sözü Üzerinden 7 Ay Geçti İlan Yayımlanmadı!

Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan 16 Şubat 2018 tarihinde yapmış olduğu açıklamada; "208 yılında yapımızı daha da güçlendireceğiz. İlk etapta 300 personel alımı yapacağız" dedi. Ancak yapılan açıklama üzerinden 7 ay gibi uzun bir süre geçti ancak ilan yayımlanmadı. Peki ilan ne zaman yayımlanacak?

Halk Bankası 1300 Personel Alım Sözü Üzerinden 7 Ay Geçti İlan Yayımlanmadı!

Bu kapsamda Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan yapmış olduğu açıklamada 1300 personel alımı yapacaklarını ifade etmiş ve 2018 yılı içerisinde alımların gerçekleştirileceğini ifade etmişti.

Ayrıca ilk etapta 300 personel ve daha sonra ki süreçte 2018 yılı içerisinde toplamda 1300 personel alımı gerçekleştirileceklerini sözlerine eklemişti.

Yapılan açıklamaların üzerinden 7 ay gibi uzun bir süre geçmesine rağmen personel alım ilanı yayımlanmadığı görülüyor.

Bu kapsamda adayların kamupersoneli.net olarak bizlere göndermiş oldukları mesajlarda ve geri bildirimlerde bu taleplerin bir an önce yerini bulması gerektiğini ifade ediyorlar.

Bizlerde Kamupersoneli.net olarak "1300 personel" alımı kapsamında Halk Bankası tarafından bir adım atılması ve kadro bekleyen adayların taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini ifade ediyoruz.

2018 yılı genelinde yapılacak olan alımların şuan da Ekim ayına yaklaştığımız günlerde bile gerçekleştirilmiyor oluşu adayların taleplerini boşa çıkarmaktadır.

Halk Bankası yetkilerini bu konuda herhangi bir adım atmaları için göreve davet ediyoruz.

Adayların beklentilerinin boşa çıkarılmaması gerektiğini ifade ediyoruz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:42
YORUM EKLE