İbrahim ÖZTÜRK: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne 265 Personel Alımı Yapılacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanı İbrahim Öztürk katılmış olduğu bir program kapsamında yapmış olduğu konuşmasında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne personel alımları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İbrahim Öztürk'ün personel alım açıklamalarını siz okuyucularımızla buluşturuyoruz.

Kamu Personelleri 20.10.2018, 19:16 21.10.2018, 18:10
İbrahim ÖZTÜRK: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne 265 Personel Alımı Yapılacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine personel alımlarına dair çok önemli bir açıklama geldi. Kurum tarafından personel alım ilanı bekleyen binlerce adayı ilgilendiren açıklamasını Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanı İbrahim Öztürk yaptı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanı İbrahim Öztürk, katılmış olduğu bir program kapsamında yapmış olduğu konuşmasında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine çeşitli kadrolardan 265 personel alımı yapılacağını duyurdu. İşte konuya dair detaylar,

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE 265 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanı İbrahim Öztürk, Hacı Bayram Veli Öğrenci buluşması etkinliğine katıldı. Burada programa katılan katılımcılara yönelik bir konuşma yapan İbrahim Öztürk, çok sayıda aday tarafından beklenen personel alımı ile ilgili son gelişmeleri paylaştı. 

İbrahim Öztürk, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne personel alımları için belirlenen kadro miktarının Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile belirlendiğini vurguladı. Bu kapsamda 2 farklı kadrodan personel alımı yapılacağını açıklayan İbrahim Öztürk, kurumun Büro Personeli ve Tekniker alımı yapacağını söyledi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne personel alımlarına dair Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanı İbrahim Öztürk tarafından yapılan açıklama; “Personel alımı kurum politikaları dışında devlet politikalarına bağlıdır. Devlet personel başkanlığı her yıl kadro tahsis etmektedir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü de Cumhurbaşkanlığımızdan bu yönde izin talep etmiştir. İzin alındığı takdirde 2018 yılı için 101 tane sözleşmeli büro personeli 164 tane de tekniker olmak üzere 265 kişi alım yapacaktır.”

Not: Aylardır alım yapılması için uğraşan emlak ve emlak yönetimi bölümü mezunları, personel alımının 2018 KPSS Önlisans öncesi yani 2016 KPSS puanları ile olmasını istemektedirler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (11)
namık 10 ay önce
ne zaman mühendis alacaksınız .okullardan yüzlerce mühendis fışkırıyor. o zaman mühendis fakultelerini kapatın.
Erhan 10 ay önce
Üniversite den mezun olan herkes kamu da memur olmalı
Habib 10 ay önce
Biraz daha detay verir misiniz
Vehbi 10 ay önce
Tapu ve kadastro bölümü Türkiye genelinde 5 üniversitede vardı ve bu yıl 7 yerde daha Tapu ve kadastro bölümü açıldı toplam 13 üniversite oldu yani işimiz zora düştü üniversite açmayın iş verin
durmuş ali şam 10 ay önce
20000 tekniker var yüksek okullarıda kapatsınlar öyleyse
Hatice 10 ay önce
Bence onlisan mezunu olan herkese taninmali bu haklar emek var emek sonucta hepimizinde
MUHAMMET 10 ay önce
ne alaka yani̇ 2018 önli̇sans sinavi geçerli̇ olmayacak ben gece gündüz demedi̇m hem okul dersleri̇ne hem de sinava çalismişim ve güzel bi̇r not bekli̇yorum bence bu alim 2018 kpss önli̇sans i̇le yapilmasi lazim zatem atanan adam i̇ki̇ yil oldu atanirdi
Eski personel 10 ay önce
Bu duyurunun formalite olduğunu düşünüyorum. Personel alınacaksa zaten imam-hatip mezunlarından listeler hazırlanmıştır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın