İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Polis ve Bekçi Alımları Hakkında Son Dakika Açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Yenikapı Miting Alanı'nda "Trafik Motosikletleri Teslim Töreni"ne katılarak çeşitli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu açıklamalarında polis ve bekçi alımları hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Polis ve Bekçi Alımları Hakkında Son Dakika Açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yenikapı Miting Alanı'nda "Trafik Motosikletleri Teslim Töreni"nde önemli açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Hedefimiz İstanbul’da şehir içi trafiği belediye ile zabıtalarımızla eş güdüm içinde ilk başta yürütmek daha sonra da onlara devretmektir” ifadelerini kullandı.

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'NUN AÇIKLAMALARI

"Önümüzdeki günlerde toplam 6600 personel daha emniyet teşkilatımıza Aralık’ın yarısından sonra katılacak. İnşallah bunun 1500 tanesini tekrar trafiğe vereceğiz.

Özellikle İstanbul’a 400-500 şehir için trafik polisi nakledeceğiz.

1200 üzerindeki bekçi İstanbul’da görevlendirilmek üzere belirlendi. İnşallah Şubat’ın sonunda var olan 2800 bekçimize ek olarak İstanbul’da 1200 bekçimiz daha 4000 bekçi göreve başlamış olacak.

Hedefimiz İstanbul’da şehir içi trafiği belediye ile zabıtalarımızla eş güdüm içinde ilk başta yürütmek daha sonra da onlara devretmektir. Bunu sağlarsak bir başka değişimin altına imza atmış olacağız." ifadelerini kullandı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asiye Erdoğan
Asiye Erdoğan - 7 ay Önce

Yaş sınırı 35 olsun

Zeynep
Zeynep - 7 ay Önce

Polis alımları ne zaman olacak

Mete AYMAR
Mete AYMAR - 7 ay Önce

Yaş sınirini 35 yukseltilmesini istiyoruz.

Yılmaz
Yılmaz - 7 ay Önce

Bakanım artık şu pöh alımları başlasın

Huseyin baki
Huseyin baki - 7 ay Önce

Ya arkadaslar yas siniri 35 olsun neya yok boyle bir sey sen kac yasin da emekli oluyorsun da yas siniri koyuyorsun anlamiyorum ya yas siniri kaldirilsin yas engel olurmu 20 35 40 veya 50yas sonuc ta emeklilk yasi 60 65 daha neyin engeli bu desteklerinizi bekliyorum

Muammer
Muammer - 7 ay Önce

Yaş sınırı 35 olsun bekcilikte lütfen bunu istiyoruz

Muhammed emin
Muhammed emin - 7 ay Önce

Yaş sınırı ögretmen alımlarındaki gibi kaldırılsın

Ali
Ali - 7 ay Önce

Yaş sınırı nı kaldırın vatandaş a yardımcı olun.