İçişleri Bakanlığı 1117 Büro Personeli Alımı Kesin Sınav Sonuçları Açıklandı!

İçişleri Bakanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 1117 sözleşmeli büro personeli alımı kesin sonuçlarının açıklandığı bildirildi. İşte sonuç sorgulama ekranı...

İçişleri Bakanlığı 1117 Büro Personeli Alımı Kesin Sınav Sonuçları Açıklandı!

ATAMA VE SÖZLEŞME İMZALAMAYA ESAS İSTENİLECEK BELGELER:
 

1- 2016 yılı KPSS (B) grubu Sınav Sonuç Belgesi

2- //personel.icisleri.gov.tr internet adresinin “Örnek Formlar ve Dilekçeler” sayfasından temin edilecek “Mal Bildirim Formu ve Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi Formu”

3- //personel.icisleri.gov.tr internet adresinde yer alan “Personel Kimlik Kartında Kullanılacak Fotoğrafın Standarları”na uygun olarak çekilen fotoğraf CD’si
 
Adayların yukarıda belirtilen atama belgelerini il tercihinde bulundukları Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüklerine ilgili Valiliklerce belirtilecek tarihe kadar  teslim etmeleri gerekmektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:33
YORUM EKLE