İçişleri Bakanlığı 1117 Personel Alımı Sözlü Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan kapsamında sözleşmeli Büro Personeli alımı için başvuruda bulunan adayların mülakat tarihleri ve yerleri açıklanmıştı. Sınav yerleri, sınav tarihler ve diğer detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

İçişleri Bakanlığı 1117 Personel Alımı Sözlü Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

Kamupersoneli.net olarak, İçişleri Bakanlığı 1117 personel alım süreciyle alakalı olarak detayları okuyucularımızla paylaşmaya devam ediyoruz.

İçişleri Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden sözleşmeli personel alımına dair bir duyuru yayımlanmıştı ve 1117 sözleşmeli Büro Personeli alımı için başvuruda bulunduktan sonra ki süreçte evrak teslimi yapan adaylardan mülakat sınavına girmeye hak kazananların listesi açıklanmıştı.

Listeye ulaşamayan adayların merak ettiği sınav tarihleri ve sınav yerleri ile alakalı olarak detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımıza aktarıyoruz.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI 1117 PERSONEL ALIM SÜRECİ

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda sözlü sınava katılacak adaylara yönelik olarak;

Bakanlığın taşra teşkilatının yanı sıra, Valilik, Kaymakamlık ile İl ve İlçe nüfus birimlerinde görevlendirmek üzere istihdam edilecek olan toplam 1117 adet (4/B) Sözleşmeli Büro Personeli Giriş (Sözlü) Sınavına katılmaya hak kazanan adaylara ait liste yayımlandı.

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuru kapsamında sözlü sınava girecek adayların dikkat etmeleri gereken uyarılar yapıldı ve belirtilen tarih ile zamanda sözlü sınav merkezlerinde olunması gerektiği belirtildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:41
YORUM EKLE