İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Mülakat Tarihleri Açıklandı

İçişleri Bakanlığı tarafından bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda Kaymakam Adaylığı mülakat tarihlerinin açıklandığı ifade edildi. Söz konusu mülakata katılmaya hak kazananlar ve mülakat tarihleri haberimizde...

İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Mülakat Tarihleri Açıklandı

Bilindiği üzere İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavı 17 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilmişti. 20 Ocak 2017 tarihinde İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınav sonuçları Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından açıklanmıştı. 

MÜLAKAT TARİHLERİ

Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından İçişleri Bakanlığı tarafından konu ile ilgili olarak bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Kaymakam Adaylığı mülakat tarihleri belirtildi. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre Kaymakam Adaylığı sınavını kazanan adayların 1 Mart 2017 ile 10 Mart 2017 tarihleri arasında mülakata alınacakları ifade edilmiştir. Ayrıca 4 Mart 2017 Cumartesi günü ve 5 Mart 2017 Pazar günü dahil olmak üzere mülakatlar gün eksiği olmadan yapılacaktır. Söz konusu mülakatlar İçişleri Bakanlığı Konferans Salonunda yapılacaktır. 

BAKANLIKTAN YAYIMLANAN DUYURU 

17 Aralık 2016 tarihinde yapılan kaymakam adaylığı yazılı sınavının mülakatları 01-10 Mart 2017 tarihleri arasında (04-05 Mart Cumartesi ve Pazar günü dahil) Bakanlığımız Konferans Salonunda yapılacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 21:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
şahin
şahin - 2 yıl Önce

kaymakamlık sınavlarında, öğretmenlikte olduğu gibi yaş sınırı kaldırılmalı