İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Avukat Alımı Mülakat Sınavı Kesin Sonuçları Açıklandı

İçişleri Bakanlığı sözleşmeli Avukat alımı kesin sonuçları açıklandı. Bakanlık tarafından yayımlanan basın açıklamasını ve kesin sonuç listesini haberimizde paylaşıyoruz.

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Avukat Alımı Mülakat Sınavı Kesin Sonuçları Açıklandı

İçişleri Bakanlığı resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı bir basın açıklaması sözleşmeli Avukat alımı kesin sonuçlarının belli olduğu ve listelerin yayımlandığını duyurdu. 

İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirmek üzere alımı yapılacağı duyurulan sözleşmeli Avukat alımına dair duyuru detayları ve kesin sonuçlara dair listeler şu şekilde, 

SÖZLEŞMELİ AVUKAT ALIMI KESİN SONUÇLARI AÇIKLANDI

2018 yılı İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında görevlendirmek üzere tam zamanlı sözleşmeli avukat olumu sözlü sınav kesin sonuçlarına dair yayımlanan duyuru metni şu şekide, ''Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında Avukatlık Hizmetleri sınıfında boş bulunan 30 adet Avukat pozisyonuna personel alınması amacıyla 23-25 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılan Giriş(Sözlü) Sınavına ilişkin Kesin Asıl ve Yedek Başarı Listesi ekte yer almaktadır.'' 

İçişleri Bakanlığı yayımladığı duyurusunda ayrıca sözlü sınavlarda başarılı olan adayların bundan sonraki süreçlerde yapacakları işlemler ve teslim etmeleri gereken evraklara dair de bilgiler verdi. Bakanlığı istenilen evraklar ve diğer açıklamalarına ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:20
YORUM EKLE