İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları Belli Oldu

İçişleri Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metni ve başvuru sonuçlarına ilişkin listeyi haberimizde aktarıyoruz.

Kamu Personelleri 22.10.2018, 20:43 18.01.2019, 00:34
İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları Belli Oldu

Hatırlanacağı üzere İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacağını duyurmuştu. Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda, bu kadro için 57 personel alımı yapılacağı bildirilmiş ve başvurular alınmıştı. 

İçişleri Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden söz konusu sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru sonuçlarına dair bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda bilişim personeli yazılı sınavına girmeye hak kazanan adayların listelerinin ilan edildiği duyuruldu. 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninde başvuru sonuçlarına dair açıklanan listede adı olan adayların bundan sonraki süreçlerde yapacakları işlemlere dair bilgiler verildi. Bu kapsamda yazılı sınav yeri ve tarihi hakkında açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanlığı şu duyuru metnini yayımladı. 

Bakanlığımız Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek sözleşmeli bilişim personeli yazılı sınavına girmeye hak kazananlara ait liste ektedir. Adayların sınav saatinden en geç yarım saat önce sınav salonunda olamaları gerekmektedir. Sınav Yeri: Holiday Inn Ankara-Çukurambar İşçi Blokları Mah. 1484. Sok No:3 (Konya Yolu Üzeri) Çankaya/ANKARA

Sınav Tarihi : 28 Ekim 2018, Pazar Günü Sınav Saati: 11:00

Yorumlar (1)
MZN 10 ay önce
i̇şkur büro personeli̇ alimi belli̇ oldu mu acaba??