İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Sınavına Girecek Aday Listesi Açıklandı

İçişleri Bakanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yazılı sınav sonuçları açıklandı. Bakanlık yayımladığı duyurusunda sözlü sınava katılacak adayların sınav bilgilerine dair de açıklamalarda bulundu.

Kamu Personelleri 09.11.2018, 20:07 17.01.2019, 22:11
İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Sınavına Girecek Aday Listesi Açıklandı

İçişleri Bakanlığı, resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli bilişim personeli alımı yazılı sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 

Bakanlık yayımladığı duyurusunda, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı başvurusunda bulunan adayların değerlendirmelerinin tamamlandığı bildirildi. Bu kapsamda başvuru sonucunu öğrenmek isteyen adayların listelere bakanlığın web sayfası üzerinden erişim sağlayabilecekleri açıklandı. 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI

İçişleri Bakanlığı tarafından söz konusu alımlara ve mülakat sınavlarına dair yayımlanan duyuruda şu ifadeler yer aldı. 

Bakanlığımız Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından yazılısı yapılan sözleşmeli bilişim personeli sınavında başarılı olan ve sözlü sınava girecek adaylara ait listeler ektedir. Mülakat Adresi: T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu İnönü Bulv. No:4/A Kat:2 Bakanlıklar/ANKARA

Adaylar mülakat sınavlarına 13 Kasım Salı, 14 Kasım Çarşamba, 15 Kasım Perşembe ve 16 Kasım Cuma tarihlerinde girecekler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)