İçişleri Bakanlığı Stajyer Kontrolör Alımı Sözlü Sınavı Kesin Olmayan Sonuçları Açıklandı!

İçişleri Bakanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı. Bu kapsamda yayımlanan duyurunun detaylarına göre alımı yapılacak olan Stajyer Kontrolör kadrosu için düzenlenen sözlü sınava ait kesin olmayan değerlendirme sonuçlarının aday erişimine açıldığı bildirildi. İşte sonuç sorgulama ekranı...

İçişleri Bakanlığı Stajyer Kontrolör Alımı Sözlü Sınavı Kesin Olmayan Sonuçları Açıklandı!

Bakanlığımız merkez teşkilatı emrinde boş bulunan 12 adet Stajyer Kontrolör kadrosuna giriş (sözlü) sınavı ile personel alınacaktır.
 

Kesin olmayan değerlendirme sonuçlarına itirazlar; itirazda bulunulan hususun belgelendirilmesi şartı ile 04-05 Aralık 2018 tarihlerinde ilgili sınav kuruluna bizzat veya faks (0312 425 61 30) yolu ile yapılacaktır. 05 Aralık 2018  tarihi saat 17:30 dan sonra bakanlığımız evrak kaydına veya faksına gönderilen itiraz dilekçeleri işleme alınmayacaktır.
 
İrtibat Telefonları : 0312 422 41 58-63-64 

SONUÇ LİSTESİ İÇİN: https://goo.gl/9Q92Dm (Web adresini internet tarayıcınızın arama satırına yazınız veya kopyalayarak enter tuşuna basınız)

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE