İlanlar İŞKUR'da Yayımlandı ! Yüzlerce Büro Memuru Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilanlar yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında büro memuru alımı yapılacağı ifade edildi. İşte ilanlara başvuru şekli...

Kamu Personelleri 12.03.2019, 14:16 12.03.2019, 15:07 Batuhan
İlanlar İŞKUR'da Yayımlandı ! Yüzlerce Büro Memuru Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. 

İLANLARIN DETAYLARI

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör firmaları ihtiyaçlarına göre farklı kadrolarda personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlıyor. 

Yayımlanan ilanlar kapsamında İŞKUR üzerinden yüzlerce büro memuru alımı yapılıyor. 

Bu ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR'un resmi web adresi ile İşkur İl Müdürlükleri aracılığı ile gerçekleştireceklerdir. 

Adaylar İŞKUR'un resmi web adresinde açık iş ilanları bölümüne girerek arama bölümüne 'büro memuru' yazarak ilanlara ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

GENEL ŞARTLAR

İlanlara başvuru yapacak olan adayların bazı şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adaylara iş imkanı verilmeyecektir. Buna göre adayların T.C vatandaşı olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması, mesleki tecrübe sahibi ve öğrenmeye açık olması, takım çalışmasına yatkın olması, zaman yönetimini yapabilen olması, dış görünüşüne dikkat ediyor olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, bilgisayar kullanımını biliyor olması ve MS-Office programlarını kullanabiliyor olması gerekmektedir. 

Yorumlar (1)
Ismail 4 ay önce
İş kur ilan kadro işi