İSKİ 461 Memur Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı! İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Memur Alımı Sınav Sonucu Sorgulama Ekranı!

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayımlanan duyuruya göre memur alımı sınav sonuçları açıklandı. İSKİ 461 memur alımı sınav sonucu sorgulama ekranı açıldı... İşte memur alımı sınav sonucu sorgulama işlemleri hakkında tüm detaylar.

İSKİ 461 Memur Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı! İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Memur Alımı Sınav Sonucu Sorgulama Ekranı!

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesinde istihdam edilmek üzere 461 memur alımı yapılacağı açıklanmıştı ve sınav sonuçları bekleniyordu.

31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimde İstanbul'da İmamoğlu'nun mazbatasını alması sonrasında yayımladığı genelge tartışmalara konu olmuştu ve sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı sorgulanıyordu..

İSKİ 461 memur alımı sınav sonuçları sorgulama ekranı aday erişimine açıldı...

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayımlanan duyuruda ise;

"İSKİ bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere  İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre 7 Ocak 2019 ila 8 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılan sınavın sonuçları için linkleri tıklayınız." denildi...

İSKİ 461 MEMUR ALIMI SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 19:59
YORUM EKLE