İŞKUR Büro Personeli Alımı Başvuru Sonuçlarının Açıklanması Bekleniyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından İMD başvuru sonuçları açıklanırken büro personeli alımı başvuru sonuçları hala açıklanmadı. Başvuru sonucunu bekleyen adaylar sabırsızlanıyor.

Kamu Personelleri 03.10.2018, 11:03
İŞKUR Büro Personeli Alımı Başvuru Sonuçlarının Açıklanması Bekleniyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek sözleşmeli İş ve Meslek Danışmanı (İMD) ilanına başvuranların sözlü sınava girmeye hak kazanıp/kazanamadıklarına ilişkin sonuçlar açıklanmıştı. İMD sonuçlarının açıklanmasının ardından beklenen büro personeli alımı başvuru sonuçları hala açıklanmadı. Adayların sabırsız bekleyişi sürüyor.

BÜRO PERSONELİ ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI BEKLENİYOR

İŞKUR tarafından İMD başvuru sonuçlarının açıklanmasının üzerinden yaklaşık olarak iki hafta geçti. Ancak büro personeli alımı başvuru sonuçları açıklanmadı. Sonuçların ne zaman açıklanacağına dair bir gelişme yok. Konu hakkında bir gelişme olduğunda ya da sonuçlar açıklandığında adaylarımızı sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda Merkez ve Taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere boş olan pozisyonlar için 2219 Büro Personeli ve İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alımı yapılacağı ifade edilmişti. Bu alımlar hakkında başvurular alındı ancak İMD başvuru sonuçları açıklanırken büro personeli başvuru sonuçları açıklandı.

İŞKUR büro personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklanması adaylar tarafından bekleniyor. Sitemize geri bildirim gönderen adaylar sonuçların açıklanmamasından dolayı mağdur olduklarını belirterek bir açıklama yapılmasını veya sonuçların bir an önce açıklanmasını talep ediyor. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (59)
Yağmur 1 yıl önce
Hepimizin emekleri hayalleri umutları var bu sonuca göre hayatını şekillendirecek olanlarımız var yetkililer artik duysun sesimizi cok mağduruz
Zeynep 1 yıl önce
Açıklansın artik lutfen sesimizi duyun artık hicbirsey bilmeden beklemek cok zor
Ali 1 yıl önce
Daha ne kadar bekleyeceğiz yeter ama artık bu kadar sorumsuzluk da olmaz ki bu ne ya
Gülsüm 1 yıl önce
Iskur genel müdürlüğünü aradim imd mülakatları geçen hafta yapılmış sonuçlar ne zaman açıklanır belli değil belki buro personel alımlarida imd mülkatlari ile açıklanır InsaAllah benimde adım çıkar sizinde arkadaşlar Allah biliyor halimizi
Adalett 1 yıl önce
Açıklansın artik önümüze bakalim biride bizi neden görmüyorlar bu sitede olmasa kim duyuracak sesimizi
coskun 1 yıl önce
cimere yazalım arkadaşlar.. yeter artık yani tükendik..
Timur 1 yıl önce
Abi niye açıklamıyorlar yeter bee
Pınar 1 yıl önce
Neden aciklanmiyor binlerce insan madur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın