İŞKUR Büro Personeli Başvuru Sonuçları ve En Düşük ve En Yüksek Puanlar!

İŞKUR Büro Personeli alımı başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru sonuçlarına göre oluşan en yüksek ve en düşük puanlar. Büro Personeli alımında oluşan en düşük puanlar. İŞKUR Büro Personeli alımlarına dair tüm detayları siz okuyucularımız için derledik. İşte Türkiye İş Kurumu tarafından ilan edilen tavan ve taban puanlar.

İŞKUR Büro Personeli Başvuru Sonuçları ve En Düşük ve En Yüksek Puanlar!

Türkiye İş Kurumu yayımladığı bir ilan ile Büro Personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

İŞKUR'un internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda adayların sınav sonuçları sonrasıise tavan ve taban puanlarını merak ediyorlar. Kamupersoneli.net olarak sizlere alım sonuçlarına göre oluşan taban ve tavan puanlarını aktarıyoruz. 

İŞKUR BÜRO PERSONELİ ALIMI TAVAN VE TABAN PUANLAR

İŞKUR Büro personeli alımında 1 grup için en yüksek puan 93,10778, ikinci grup için 94,64254, üçüncü grup için ise 94,10967, dördüncü grup için 90,41968, beşinci grup için ise 90,63651, altıncı grup 82,38471. oldu. 

En düşük puanlar İŞKUR büro personeli birinci grup için en düşük puan 82 seviyesinde olurken ikinci grup için 83-84 puan seviyesinde alım yaptı. Üçüncü grup için en düşük puan 83 olurken dördüncü grup için ise yine 83 seviyelerinde kaldı. Beşinci grup en düşük 82 seviyelerinde kapatırken altıncı grup ise 76 77 puan seviyelerinde son alımı yaptı. 

İŞKUR TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

1) 21 Haziran 2018 tarihinde Kurumumuz internet sitesinde yayınlanan ilan sonucu sözleşmeli Büro Personeli ilanına başvuranların yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.

2) Adaylar, yerleştirme sonuçlarını kimlik bilgileriyle aşağıdaki “Sonuç öğrenme linki”nden öğrenebileceklerdir.

3) Birimlerimize asıl olarak yerleşen adayların aşağıda belirtilen belgeleri 26 Kasım 2018 Pazartesi mesai bitimine kadar sonuç sayfasında belirtilen yerlere şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar belge teslim etmeyen adaylar haklarını kaybedeceklerdir.

 4) Yerleştirme listesinin Kurumumuz internet adresinde ilanından itibaren 10 (on) gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak elden teslim etmeyen, çeşitli nedenlerle başlamayan ve 1 (bir) yıl içerisinde görevinden ayrılan adayların yerine yedek adaylardan atama yapılabilecektir. Yedek adaylardan atama sırası gelenlerin listesi her ayın 1. ve 15. Günü (Resmi tatil gününe denk gelmesi durumunda takip eden işgünü) web sayfamızda ilan edilecektir. Yedek adaylardan atama sırası gelen adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak
Burak - 7 ay Önce

Tü tü maşAllah canım benim tü tü maşAllah hadi bakalım