İŞKUR'da 123 İlan Yayımlandı ! POMEM ve Bakanlıklar 3 Bin 680 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile kamu kurumlarına ilişkin ilanlar yayımlanıyor. Bu ilanlar kapsamında toplam 123 ilan yayımlandı ve POMEM ile Bakanlıklara toplam 3 bin 680 kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

Kamu Personelleri 18.03.2019, 14:23 18.03.2019, 15:25
İŞKUR'da 123 İlan Yayımlandı ! POMEM ve Bakanlıklar 3 Bin 680 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

POMEM ile Bakanlıklar tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile toplam 123 ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre kamu kurum ve kuruluşlarına 3 bin 680 kamu personeli alımı yapılıyor.

Konu ile ilgili olarak söz konusu kamu personeli alımları noter kurası kapsamında gerçekleştirilecektir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamında İçişleri Bakanlığı,Tarım ve Orman Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde kamu personeli alımı yapılıyor.

Bunun yanı sıra Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü TYP sayfası aracılığı ile yayımlanan ilanların arasında POMEM, Valilikler, Kaymakamlıklar, İl Göç İdaresi Müdürlüğü, İl Özel İdare Müdürlüğü, İl Nüfus Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyeleri, Belediye Başkanlıkları, Gençlik ve Por Müdürlükleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlükleri, Orman İşletme Müdürlükleri ve İl Emniyet Müdürlükleri yer almaktadır. 

İlanlara başvuru yapacak olan adaylar yukarıdaki kurumların isimlerini İŞKUR TYP sayfasında aratarak ilanların detaylarını görüntüleyebilirler. 

Yorumlar (2)
Marifet akbalik 8 ay önce
Kocaeli korfez temizlik
Nazım erek 8 ay önce
Ağrı merkez orman işletme mudürlugu