İŞKUR'da İlanlar Yayımlandı ! KPSS Şartsız 250 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Bu yayımlanan ilanlar kapsamında KPSS şartı aranmaksızın 250 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor.

İŞKUR'da İlanlar Yayımlandı ! KPSS Şartsız 250 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

17 Mart 2019 tarihi itibari ile Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlandı.

Yayımlanan ilanlar kapsamında KPSS şartı aranmaksızın en az ilkokul mezunu güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Alım yapılacak olan sayı ise 250 olarak belirtildi. Söz konusu ilan için başvurular 18 Mart'ta başlayacak ve 20 Mart'a kadar devam edecektir.

İzenerji kamu kuruluşlarına özel güvenlik görevlisi temin eden bir firmadır. Bu kapsamda personel alımı yapılmaktadır. En az ilkokul mezunu silahlı ve silahsız personel alımı yapılmaktadır. 

Söz konusu güvenlik görevlisi alımlarına ilişkin başvurularda "Özel Güvenlik Görevlisi Kartı, güvenlik görevlisi sertifikası, Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Özgeçmiş CV, Adet Fotoğraf ve Erkek Adaylar için Askerlik Durum belgesi" aranmaktadır.

Güvenlik görevlisi alımlarına ilişkin detaylara ulaşmak için TIKLAYIN.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emrah
Emrah - 4 ay Önce

Güvenlik

yaren
yaren - 4 ay Önce

ne zamana kadar başlıyor

Kamuran
Kamuran - 3 ay Önce

Özel güvenlik silahsız