İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya'ya Açık Mektup: 132 Gündür Açıklanmayan Sonuçlar Artık Açıklanmalıdır

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesinde alınacak olan büro personeli başvuru sonuçları 132 gündür açıklanmıyor. Kamupersoneli.net olarak İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya'dan beklemekten dolayı mağdur olan adayların sorunlarına bir çözüm bulmasını ve sonuçların açıklanması için işleyen süreci hızlandırmasını talep ediyoruz.

İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya'ya Açık Mektup: 132 Gündür Açıklanmayan Sonuçlar Artık Açıklanmalıdır

Aylar öncesinde Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından bir ilan yayımlandı ve yayımlanan ilanda bro perosnel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular tamamlandı ve adaylar başvuru sonuçlarının açıklanmasını beklemeye başladılar.

İŞKUR büro personeli alımına ilişkin başvurular 4 Temmuz'da tamamlandı. Başvuruların üzerinden 132 gün geçti ancak başvuru sonuçları hala açıklanmadı. 

Başvuru sonuçlarının açıklanmaması hakkında adaylar tarafından sitemize binlerce geri bildirim gönderildi. Sitemize gönderilen geri bildirimlerde adaylar sonuçların bir an önce açıklanmasını talep ediyorlar. Adaylar sitemize gönderdikleri geri bildirimlerde sonuçların açıklanmamasından dolayı psikolojilerinin bozulduğunu ifade ediyorlar.

SAYIN CAFER UZUNKAYA'YA AÇIK MEKTUP

Açıklanmayan başvuru sonuçlarından dolayı adaylar mağdur oluyor. Adaylar başvurularının kabul edilip edilmediğini öğrenemediğinden dolayı diğer personel alımı ilanlarına başvuru yapamıyorlar. 

İŞKUR büro personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklanmasını bekeyen adayların mağduriyetinin giderilmesi için kamupersoneli.net olarak Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya'ya açık mektup gönderiyorz. İŞKUR Genel Müdürü Sayın Cafer Uzunkaya'da başvuru sonuçlarının açıklanması için işeyen süreci hızlandırmasını talep ediyoruz. 

Bunun yanı sıra İŞKUR yetkilileri tarafından büro personel alımı başvuru sonuçları hakkında işleyen süreç hakkında detayları ve sonuçların ne zaman açıklanmasının planlandığını belirtmelerini talep ediyoruz. 

ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 20:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Htc
Htc - 7 ay Önce

Haber için teşekkürler zaten bir tek derdimizi siz anladınız

Imd adayi
Imd adayi - 7 ay Önce

İMD SONUCLARI DA AYNI SÜREDIR BEKLIYOR.MÜLAKAT OLDU OLMASINA AMA KİMLER ATANDI BELLİ DEĞİL.

Söz.pers. adayı
Söz.pers. adayı - 7 ay Önce

Allah razı olsun yardıminiz için teşekkürler sizin sayenizde duyuluyor sesimiz

Şefika
Şefika - 7 ay Önce

Tarih verilseydi bu kadar sıkıntı olmazdı. Belirsizlik insanı yoruyor...

Çiçek
Çiçek - 7 ay Önce

İsmail abinin gemiyi beklediği gibi bekliyoruz

Dkdkd
Dkdkd - 7 ay Önce

Bir işi de adam gibi yapın 4.5 ay oldu

Abdullah
Abdullah - 7 ay Önce

Torpil listesini ayarlıyorlardır o yüzden bu kadar gecikti.

Abdullah
Abdullah - 7 ay Önce

Yorumumu neden yayınlamıyorsunuz.