İŞKUR İMD ve Büro Personeli Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından İMD ve büro personeli alımı yapılması adına başvurular alındı. Alınan başvuru sonuçları adaylar tarafından bekleniyor.

Kamu Personelleri 11.08.2018, 18:42 30.01.2019, 23:07
İŞKUR İMD ve Büro Personeli Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda İMD ve büro personeli alımı yapılacağı ifade edildi. 

Söz konusu ilanda Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesinde 1141 İMD ve 1078 büro personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 4 Temmuz 2018 tarihinde sona ermişti.

Ayrıca ilanda belirtilen başvuru şartlarına haiz olan adaylar başvurularını gerçekleştirmişlerdi. İMD ve Büro Personeli başvuru sonuçlarının açıklanmasına yönelik olarak bekleyişe geçen adaylar 1 aydır bekletiliyor.

ADAYLARIN TALEPLERİ

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından alınana başvuruların sonuçları açıklanmıyor. Sonuçların açıklanmamasından dolayı adaylar mağdur oluyor. Söz konusu mağduriyetlerden dolayı sitemize çok sayıda geri bildirim gönderildi. 

Adaylar sitemize gönderdikleri geri bildirimlerde İŞKUR personel alımı başvuru sonuçlarının bir an önce açıklanması talep ediliyor. Ayrıca adaylar yetkililerden sonuçların ne zaman açıklanacağı hakkında bir açıklama yapılmasını talep ediyor.

Yorumlar (17)
Partisiz 1 yıl önce
Parti adamarı alıncak büyük ihtimal listeler gidiyodur
imd mağduru 1 yıl önce
Öncelikle bu konu hakkında haber yaptığınız için teşekkurr ederiz. Duygularımıza tercüme olmuşsunuz. Gerçekten mağdur oluyoruz. Umutlarımızla oynamasınlar. Kimse bir açıklama dahi yapmıyor. En kısa zamanda açıklanmasını istiyoruz ona göre yolumuza bakacağız. Zenginin gonlu olasıya fakir açlığından olurmuş ya o hesap
İşsiz imd 1 yıl önce
Öyle görünüyor ki atansak bile işe başlamamız 1 seneyi bulacak!..
Oğuzhan. 1 yıl önce
Puanım 74 büro için başvurdum doğu da yazdım ama sizce olurmu ben kesinlikle atanamam gözü ile bakıyorum ?
Fatma 1 yıl önce
InsaAllah atanirsin kardesim
Üniversiteli 1 yıl önce
Arkadaşlar bu beklemenin partiyle ilgisi yoktur.süre uzatım beklenmektedir büyük ihtimalle.partiyle ilgisi olsaydı bir kaç günde dediğiniz gibi listeler hazırlanır ve mülakatlar yapılırdı.insanlar bu kadar bekletilmezdi.uzatılan sertifikalar postaya verilmeye başlamıştır büyük ihtimalle.haftaya mülakatlar belli olur inşAllah
Muhasebe 1 yıl önce
Artık açıklansın nedir bu belirsizlik
Gül 1 yıl önce
Açıklasınlar artık bu ne ya stresten oldutecekler bizi
seyfettin 1 yıl önce
şu aşamad kurfumun açil personele ihtiyacı mülakatların yapılması sunuçlanması zaman alır alım ilanı aşamasında mülakatların olmaması gümdemdeydi belki de mülakatlar kaldırılabilir o nedenle açıklanmıyordur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın